Wczytywanie zawartości strony

Zakopane i Kościelisko to piękne miejsce wypoczynkowe zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym. APZakopane.com oferują Państwu noclegi w Tatrach, przeznaczone dla każdego, kto kocha góry ale nie tylko. Podhale oferuje moc atrakcji takich jak góry, baseny termalne, stoki narciarskie i wiele innych. Do dyspozycji naszych gości oddajemy najwyższej jakości apartamenty zlokalizowane w samym centrum Zakopanego i Kościeliska a zarazem w cichutkiej okolicy. Idealnym uzupełnieniem relaksu jest dodatkowa atrakcja jak sauna oraz zewnętrzne całoroczne jacuzzi pod gołym niebem. Apartamenty zostały starannie zaprojektowane w naszej pracowni architektonicznej - „Archi Projekt”- specjalnie z myślą o wypoczynku w gronie rodziny lub przyjaciół.

Chramcówki 22 | 34-500 Zakopane | Polska
+48 733 181 603
+48 690 313 121

rezerwacja@apzakopane.com

Polityka Prywatności | Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja SNAYDOVSKI™ - We are creative™
04

Atrakcje w okolicy AP Zakopane

Wiele opcji dla osób chcących aktywnie spędzić czas w Zakopanem
www.termybukovina.pl
Termy Bukovina

Termy BUKOVINA to największy w Polsce kompleks basenów geotermalnych. Dzięki połączeniu leczniczych właściwości wód z doskonałą infrastrukturą basenową jest to miejsce, w którym można zrelaksować się, zadbać o ciało i spędzić czas z rodziną lub przyjaciółmi.

www.pkl.pl
Kasprowy Wierch

Kolejka na Kasprowy Wierch to jedyna w Polsce wysokogórska kolej linowa. Na szczycie Kasprowego możemy podziwiać zapierające dech w piersiach górskie widoki. W zimie Kasprowy Wierch stwarza możliwości do uprawiania narciarstwa oraz snowboardu.

www.szymoszkowa.pl
Polana Szymoszkowa

Polana Szymoszkowa to stacja narciarska, której niezaprzeczalnym atutem są przepiękne widoki na panoramę Tatr. Dla narciarzy i snowboardzistów dostępne są dwie koleje linowe. Dodatkowo Polana Szymoszkowa posiada kąpielisko o wysokim składzie mineralnym.

www.aquapark.zakopane.pl
Aqua Park Zakopane

Położony na wzgórzu Antałówka zakopiański kompleks basenów termalnych oprócz wielu wodnych atrakcji zapewnia odwiedzającym go gościom widoki, które zapierają dech w piersiach. To jedyny tego typu obiekt w mieście o profilu sportowym, rekreacyjno-leczniczym i rozrywkowym dla wszystkich bez względu na wiek.

www.witkacy.pl
Teatr Witkacego

Teatr dramatyczny, zawodowy Teatr St. I. Witkiewicza jest instytucją kultury Województwa Małopolskiego. Chęć dążenia do prawdy i bunt wobec szarej rzeczywistości, spowodowały pragnienie stworzenia właśnie tu, w Zakopanem teatru artystycznego, metafizycznego i potrzebnego.

www.scandalezakopane.pl
Le Scandale

Le Scandale w Zakopanem to klub tętniący życiem nocnym. Dj-ie światowej sławy, Live Act'y, Mega Show oraz największa w Polsce ściana wirtualna!