Atrakcje w okolicy

CO WARTO ZOBACZYĆ

Poniżej prezentujemy kilka miejsc,
które według nas warto odwiedzić

Corner-2a

Termy BUKOVINA

Termy BUKOVINA to największy w Polsce kompleks basenów geotermalnych. Dzięki połączeniu leczniczych właściwości wód z doskonałą infrastrukturą basenową jest to miejsce, w którym można zrelaksować się, zadbać o ciało i spędzić czas z rodziną lub przyjaciółmi.

    POKAŻ SZCZEGÓŁY    

Kasprowy Wierch

Kolejka na Kasprowy Wierch to jedyna w Polsce wysokogórska kolej linowa. Na szczycie Kasprowego możemy podziwiać zapierające dech w piersiach górskie widoki. W zimie Kasprowy Wierch stwarza możliwości do uprawiania narciarstwa i snowboardu.

    POKAŻ SZCZEGÓŁY    

Polana SZYMOSZKOWA

Polana Szymoszkowa to stacja narciarska, której niezaprzeczalnym atutem są przepiękne widoki na panoramę Tatr. Dla narciarzy i snowboardzistów dostępne są dwie koleje linowe.

    POKAŻ SZCZEGÓŁY    

Aqua Park Zakopane

Położony na wzgórzu Antałówka zakopiański kompleks basenów termalnych oprócz wielu wodnych atrakcji zapewnia odwiedzającym go gościom widoki, które zapierają dech w piersiach. To jedyny tego typu obiekt w mieście o profilu sportowym, rekreacyjno-leczniczym i rozrywkowym dla wszystkich bez względu na wiek.

    POKAŻ SZCZEGÓŁY    

Teatr WITKACEGO

Teatr dramatyczny, zawodowy Teatr St. I. Witkiewicza jest instytucją kultury Województwa Małopolskiego. Chęć dążenia do prawdy i bunt wobec szarej rzeczywistości, spowodowały pragnienie stworzenia właśnie tu, w Zakopanem teatru artystycznego, metafizycznego i potrzebnego.

    POKAŻ SZCZEGÓŁY    

Le Scandale

Le Scandale w Zakopanem to klub tętniący życiem nocnym. Dj-ie światowej sławy, Live Act'y, Mega Show oraz największa w Polsce ściana wirtualna!

    POKAŻ SZCZEGÓŁY