Apartamenty Pod Giewontem

WYBIERZ TO CO LUBISZ

Oferujemy najlepsze apartamenty w najlepszych lokalizacjach, z wyśmienitym widokiem na Tatry

Corner-2a

Apartament KRYWAŃ

Apartament w kategorii de Lux o powierzchni 38 m2, został praktycznie i nowocześnie zaprojektowany i urządzony dla 2 do 4 osób. Wnętrze charakteryzuje się przyjemną atmosferą, którą dodatkowo uatrakcyjnia kominek.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

290 /Noc

Apartament MAŁA ŁĄKA

Apartament w kategorii de Lux z ogrodem, dla 2 do 5 osób. Został praktycznie i nowocześnie zaprojektowany i urządzony, dzięki czemu wnętrze charakteryzuje się przyjemną atmosferą, którą dodatkowo uatrakcyjnia kominek i fotel typu hamak.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

240 /Noc

Apartament Apart VIP Zakopane

Apartament w kategorii de Lux dla 2 do 4 osób. Został praktycznie i nowocześnie zaprojektowany i urządzony, dzięki czemu wnętrze charakteryzuje się przyjemną atmosferą, którą dodatkowo uatrakcyjnia kominek.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

240 /Noc

Apartament ORNAK

Apartament w kategorii de Lux dla 2 do 4 osób. Usytuowany jest na pierwszym piętrze i przynależy do niego południowy, nasłoneczniony taras, na którym można usiąść na wygodnych fotelach.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

240 /Noc

Apartament RUSINOWA POLANA

Apartament w kategorii de Lux dla 2 do 4 osób o powierzchni 38 m2. Znajduje się na parterze i przylega do niego ładny, zagospodarowany ogródek z meblami wypoczynkowymi.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

260 /Noc

Apartament CZARNY STAW

Apartament w kategorii de Lux dla 2 do 4 osób o powierzchni 40 m2. Usytuowany jest na drugim piętrze i przynależy do niego umeblowany taras, na którym można usiąść na wygodnych fotelach.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

240 /Noc

Apartamenty Kościelisko Sywarne

Apartament MARMOT

Dwupoziomowy apartament w kategorii de Lux dla 2 do 6 osób o powierzchni 65 m2. Usytuowany jest na piętrze i poddaszu oraz przynależy do niego duży, umeblowany taras, na którym można wygodnie odpocząć.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

310 /Noc